Pjesnička Duša
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Bila sam ti onako usput

Go down

17072017

Postaj 

Bila sam ti onako usput Empty Bila sam ti onako usput




Znam da....
znam da sam ti bila
samo onako usput,,,promjene radi..
da ti budem za igru..jer drugačije nije moglo biti.

Kada si za život imao drugu,,zar nisi znao koliko je zaljubljivo mlado srce...zar nisi znao kako lako postaje vjerno i kako se brzo predaje...ta sjeti se svoje rane mladosti....sjeti se,,nije daleko,,,tek ti je dvadeset i neka,,,znala sam da nikad nećeš biti moj..ali zašto da ne ugrabim zrele plodove užitka,,,prije nego željezni zubi bola i prebacivanja sklope nada mnom,,,večeras bi tako rado da te vidim...
da popričam sa tobom...
[You must be registered and logged in to see this image.]
da ti osjetim tijelo kad slučajno pomakneš ruke mome ramenu,,tako bi željela da si tu,,da budem u tvome društvu tek na trenutak...a poslije može doći neopisivo crna noć,,,sada u ovo pusto i tužno veče pitam se lutam li tvojim mislima kao i ti mojim,vračaš li se barem časkom meni ako si negdje zaboravljen i sam...neka je sve to čudno ali ipak ja to radim jer te volim,,,
ako večeras nisi našao prijatelja u pjesmi ili vinu..ni u jednom slučajnom prolazniku,,,ako si sam,,tužan i ako nema nikog da te sluša kako pričaš da jedino sitnice puno znače u životu...i da se veličina života ne sastoji u njegovom vanjskom obujmu nego u osobnim
iskustvima,,navrati do mene i naći ćeš prijatelja koji te razumije i onda kada patiš ili šutiš...jer ja ništa drugo ne poznajem,,niti imam osim tebe,,,
ali jao..zar to nije zavarivanje sebe,,,ti da budeš noćas sam,,,ne,nisi sam,,srce sluti da je ona uz tebe...neka,nije važno.....ja ipak neču da znam jesi li u njenom naručju i jeli njena ruka meka i topla,,
ne neću da znam,,,
... [You must be registered and logged in to see this image.]
davno sam ja već spoznala da nas život nosi dalje...tebe jednim,,,mene drugim putem...
čudno je da nemogu shvatiti sama sebe,,,...kako u meni još postoji nada,,,,simpatija,,
ta nejasna nada premda je ginula i nestajala ..ipak još i dalje ta nada u meni živi...
i dalje mislim na tebe i kažem...e da mi je,,,
samo jednom biti još kraj tebe,,,e da mi je
Jadranka
Jadranka
Urednica Bloga
Urednica Bloga

Broj komentara : 18
Join date : 16.10.2011
Age : 60
Mjesto : Split - RH

[Vrh] Go down

Share this post on: reddit

 
Permissions in this forum:
Ne moľeą odgovarati na postove.