Pjesnička Duša
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Splitee Mooj

Go down

12072017

Postaj 

Splitee Mooj Empty Splitee Mooj







Pokloni mi...

Pokloni mi šalicu povjerenja.Pokloni mi ruku prijateljstva.Pokloni mi osmijeh.Pokloni mi zagrljaj.Pokloni mi......nemoj mi davati.....nije to isto.Pokloni mi.......nisam pitala.....jesi li u stanju poklanjati...Pokloni mi sebe i ja ću tebi pokloniti sve iznad i vidjet ćeš da prave vrijednosti ne koštaju ništa.Pokloni mi sjaj u očima i ja ću tebi isto.Pokloni mi.........ne,ne razmišljaj o koristi....to onda nije poklon.

Pokloni mi osjećaj da postojim i ja ću pokušati isto.Pokloni mi.....molim?....ne,neću uvijek biti tu......zašto je to bitno?Pokloni mi.......kako to misliš što su pokloni!?To su besplatan osmijeh,svjetlo u očima.....i još mnogo toga lijepoga .....ti to nemaš.....nije važno.....pokloni mi nešto drugo..........čekaj.....nemoj otići.

Pokloni mi.......ha?....u redu,idi onda.....neću da stekneš dojam da te tjeram da mi poklanjaš to sve.Sretno ti bilo onda.Možda jednom shvatiš što sam te tražila,,,,

Jadranka
Jadranka
Urednica Bloga
Urednica Bloga

Broj komentara : 18
Join date : 16.10.2011
Age : 60
Mjesto : Split - RH

[Vrh] Go down

Share this post on: reddit

 
Permissions in this forum:
Ne moľeą odgovarati na postove.